You are here:  / Teksty / Podróżowanie samochodem po Polsce

Podróżowanie samochodem po Polsce

Choć ceny na stacjach benzynowych nie są za bardzo niskie, a na dodatek polskie drogi ciągle nie należą do generalnie bardzo dobrych, to wcale nie jest powiedziane, iż zwiedzanie Polski za pomocą auta jest kiepskim pomysłem. Przecież można wymienić wiele pięknych miast oraz miasteczek czy tysiące zabytków, atrakcji turystycznych…
Jeśli wchodzi w grę samochodowe zwiedzanie kraju nad Wisłą, na dobry początek warto przede wszystkim ustalić jakąś trasę. Zakładając, iż wyjeżdżamy z Warszawy, warto początkowo pojechać na Mazury. Trzeba jasno napisać, że powiedzmy trzy dni w Ostródzie to prawdziwym strzał w dziesiątkę.
Mazury są piękne, lecz trzeba wyruszyć dalej – może Hel? W zasadzie jedyną wadą naszego morza jest to, że jest raczej zimne. Jednak to jedyna wada. Przecież nadbałtyckie plaże są bardzo ładne. Co potem? Warto zajechać do Gdańska, ponieważ to jedno z najładniejszych miast w Polsce. Kilka godzin autem od Trójmiasta znajduje się niemniej ładne miasto, mianowicie Toruń. Później warto kierować się na południe – dwa dni w Krakowie to absolutne minimum. Nawet te osoby, które już zwiedzały Kraków, jak najbardziej powinny powtórzyć swoją wycieczkę. Z byłej stolicy Polski warto pojechać chociażby do Zakopanego, a więc stolicy polskich gór… To tylko przykładowy plan podróży po Polsce; można być pewnym jednego – warto poznawać Polskę.

https://anonserek.pl/gadzety/oro-stymulator-wibrator-ef244

Artykuły: